021-91006778 021-52731

درباره ما

همه چیز در صنعت گردشگری به تجربه و تخصص بر می‌گردد و مسافران در جهان در انتخاب خود سعی می‌کنند شرکت مسافرتی را انتخاب کنند که تجربه و تخصص و دانش لازم را در ارائه خدمات مسافرتی دارا باشد و اصولا مسافران شرکت‌ها و سازمان‌ها ترجیح می‌دهند، تمامی خدمات موردنیاز مسافرتی خود را از این نوع آژانس های مسافرتی که تجربه دارند، تهیه نمایند تا با خیال راحت به سفر بروند. فرق اصلی و تمایز تینو پرواز آسمان با همه سایت های رزرواسیون و آژانس های مسافرتی در تخصص و تجربه و سرویس دهی آن است.

تینو پرواز آسمان دارای مجوز بند ب ارائه دهنده خدمات مسافرتی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی است. 

وب سایت ما با نام تینو پرواز آسمان همه نیازهای شما را در خصوص سفر برآورده می کند. مسئولیت پذیری تیم تینو پرواز آسمان از ارزشهای ماست و آرمان ما این است که محیطی داشته باشیم تا همکاران سخت کوش و با اعتماد به نفس و فعال بتوانند مسئولیت پذیر باشند و با ارزش سازمانی وفای به عهد، پای کار همه مشتریان ما باشند و با ارزش سازمانی کار تیمی بتوانیم پاسخگوی نیازهای مشتریان باشیم.

ارائه خدمات مسافرتی به مشتریان در حوزه تورهای خارجی، رزرو هتل خارجی، پرواز خارجی، اخذ ویزای توریستی، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و ... از جمله سرویس‌های ماست که در بخش خدمات ما به صورت کامل معرفی می‌شود.

6Lei7JgdAAAAAAjeOJ9QUfg_84IOritC3MQIZFbN